سریال کره ای پیشنهادی : معرفی سریال های کره ای برتر !!

فیلم و سریال

سریال کره ای پیشنهادی

My Kids Give Me a Headache (2012)

امتیاز: 10.715%

کانال تلویزیونی: JTBC

درامی که خانواده‌ای از سه نسل را دنبال می‌کند، داستان با دختر بزرگ‌تر هی جائه شروع می‌شود که بارداری مخفیانه‌اش پس از اطلاع از شکم نه ماهه‌اش، طوفانی را در خانواده‌اش به وجود می‌آورد.

بازیگران: اوم جی وون، یو دونگ گئون، کیم هه سوک

Jirisan (2021)

Jirisan (2021)

امتیاز: 10.663%

کانال تلویزیونی: tvN

این درام اسرارآمیز، سئو یی کانگ، یک محیط بان ماهر را دنبال می کند که جان های بی شماری را در کوه جیری نجات داده است. هنگامی که شایعات مرموز شروع می شود به منطقه کوهنوردی معروف، او با ستوان سابق نظامی و تکاور تازه کار کانگ هیون جو برای گشت زنی در منطقه همکاری می کند. هیون جو که تازه وارد کارش شده است، پس از تجربه یک حادثه دردناک خودش در کوه، این کار سخت را بر عهده می گیرد.

بازیگران: جون جی هیون، جو جی هون، اوه جونگ سه

Mine (2021)

Mine (2021)

امتیاز: 10.512%

کانال تلویزیونی: tvN

این درام کره ای دو زن ثروتمند و جاه طلب را در یک خانواده جمعی دنبال می کند که در جستجوی معنای عشق و شادی واقعی هستند و در عین حال هر کسی را که جرأت دارد جلوی راه آنها بایستد را سرنگون می کند.

بازیگران: لی بو یانگ، کیم سو هیونگ

Love (ft. Marriage and Divorce) 3 (2022)

Love (ft. Marriage and Divorce) 3 (2022)

امتیاز: 10.395%
کانال تلویزیونی: TV Chosun

فصل سوم سریال چندگانه makjang عشق (ازدواج و طلاق) پس از سه عروسی غافلگیرکننده که فصل دوم را به پایان رساندند شروع می شود. این فیلم همچنین دارای دو چهره جدید است که بازیگران اصلی کانگ شین هیو و جی یونگ سان به جای ستاره های اصلی سونگ هون و لی ته گون به درام می پیوندند.

بازیگران: لی گا ریونگ، پارک جو می، جئون سو کیونگ

Show Window: The Queen’s House (2022)

Show Window: The Queen's House (2022)

امتیاز: 10.335%

کانال تلویزیونی: کانال الف

زندگی جذاب هان سون جو که در خانواده ای ثروتمند به دنیا آمد، زمانی که شوهر به ظاهر فداکارش با دوستش، یون میرا، رابطه عاشقانه برقرار می کند، به زودی از هم می پاشد. سون جو که در ابتدا از طمع مرد می‌را بی‌اطلاع بود، او را تشویق می‌کند و نمی‌دانست که این امر باعث نابودی خانواده‌اش می‌شود.

بازیگران: سونگ یون آه، لی سونگ جائه، جئون سو مین

Encounter (2018)

Encounter (2018)

امتیاز: 10.329%

کانال تلویزیونی: tvN

مخالفان در Encounter جذب می‌شوند که Cha Soo Hyun، مدیر عامل هتل و مطلقه، و کیم جین هیوک معمولی و معصوم، که هر دو در جستجوی شروعی تازه هستند، در طول سفر به کوبا از یکدیگر عبور می‌کنند و عاشق هم می‌شوند.

بازیگران: پارک بو گوم، سونگ هی کیو، جانگ سونگ جو

Military Prosecutor Doberman (2022)

Military Prosecutor Doberman (2022)

امتیاز: 10.081%

کانال تلویزیونی: tvN

به دنبال پول و شهرت، دو بائمن یک دادستان نظامی می شود اما نسبت به شغل خود بی تفاوت می ماند در حالی که رویای بازنشستگی روزی را در سر می پروراند. در همین حین، چا وو این، تنها دختر یک خانواده چایبول، برای گرفتن انتقام وارد همان شغل می شود. علیرغم اینکه به دلایل بسیار متفاوتی کار می کنند، این دو جفت می شوند تا به یکدیگر کمک کنند تا با شر در ارتش مبارزه کنند.

بازیگران: Ahn Bo Hyun، Jo Bo Ah، Oh Yeon Soo

سریال کره ای پیشنهادی : Memories of the Alhambra (2018)

سریال کره ای پیشنهادی

امتیاز: 10.025%

کانال تلویزیونی: tvN

یو جین وو، یک بازی‌ساز باهوش، و مدیر عامل با روحیه قوی یک شرکت سرمایه‌گذاری، پس از اینکه بهترین دوستش به او خیانت می‌کند، ماهیت رقابتی‌اش مورد آزمایش قرار می‌گیرد. او پس از شنیدن یک بازی AR پیشگامانه که توسط شخصی از آن منطقه ساخته شده است، به گرانادا، اسپانیا سفر می کند. در آنجا او در یک هاستل اقامت می کند و ناخواسته صاحب جونگ هی جو را درگیر یک سری اتفاقات عجیب می کند.

بازیگران: هیون بین، پارک شین هی

پیشنهاد ادمین *

سریال کره ای پیشنهادی : Another Oh Hae-young (2016)

سریال کره ای پیشنهادی

امتیاز: 9.991%

کانال تلویزیونی: tvN

این رام کام فانتزی ۱۶ اپیزودی که نام دیگری با نام Another Miss Oh دارد، شامل یک بازی طولانی با هویت اشتباه است. دو زن که هر دو به نام اوهه یانگ نامیده می شوند، به طور مداوم باعث سردرگمی در شغل و روابط مربوطه می شوند، زیرا آنها همیشه به نوعی در زندگی یکدیگر درگیر می شوند.

بازیگران: اریک مون، سئو هیون جین، جئون هی بین

سریال کره ای پیشنهادی : Bossam: Steal the Fate (2021)

سریال کره ای پیشنهادی

امتیاز: 9.759%

کانال تلویزیونی: MBN

در دوره چوسون، با وو، یک بزهکار گریزان با انجام Bossam پول به دست می‌آورد – یک عمل قدیمی که در آن او زنان بیوه را می‌دزدد تا دوباره با مردان دیگر ازدواج کنند. هنگامی که در یکی از مشاغل خود مشغول به کار است، زمانی که او به اشتباه دختر پادشاه، پرنسس هوا این را می رباید، زندگی او بهم می ریزد.

بازیگران: جونگ ال وو، کوون یو ری، شون هیون سو

سریال کره ای پیشنهادی

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image