کالری آووکادو چقدره

کالری آووکادو چقدره ؟ + مزایای سلامتی مصرف

مطالب علمی

کالری آووکادو چقدره

اگر به میوه‌های همه‌کاره‌ای فکر می‌کنیم که می‌توانیم آن‌ها را در دستور العمل‌های متعدد بگنجانیم، طعم خوبی داشته باشند و همچنین برای بدن ما مفید باشند، احتمالاً اولین چیزی که به ذهن می‌رسد آووکادو است. این غذا در سال‌های اخیر اهمیت زیادی پیدا کرده است و حتی به عنوان یک غذای فوق‌العاده شناخته می‌شود.

آووکادو حاوی ویتامین های زیادی مانند K، B و C است که به ما کمک می کند تا بدن خود را در وضعیت بهتری نگه داریم. در نتیجه فشار خون را بهبود بخشیده و پیری آن را کاهش می دهد. دلایل قانع کننده برای اینکه آن را به طور منظم در رژیم غذایی خود بگنجانیم. اما آووکادو چقدر کالری دارد؟ آیا می تواند ما را چاق کند؟ و اینکه چگونه باید آن را مصرف کنید تا بدون تأثیر بر وزن خود، بیشترین بهره را از آن ببرید.

اینها کالری هایی است که آووکادو هنگام خوردن آن به شما می دهد

آووکادو بدون شک به یکی از معروف ترین میوه ها در سال های اخیر تبدیل شده است. در واقع، تعداد افرادی که آن را مصرف می کنند و توصیه می کنند در حال افزایش است.

این به دلیل فواید و خواص فراوان آووکادو است. مانند اسید فولیک موجود در آن، که به زنان باردار کمک می کند. یا پتاسیمی که به ما اجازه می دهد فشار خون را کنترل کنیم، بنابراین از برخی بیماری های قلبی جلوگیری می کنیم. همه این جنبه های مفید که به ما کمک می کند تا سلامت خود را کنترل کرده و در وضعیت مناسب کار نگه داریم.

اما، علاوه بر دانستن تمام مزایایی که می تواند برای بدن ما به ارمغان بیاورد، همچنین مهم است که از محتوای کالری آن نیز آگاه باشیم. و این است که، اگرچه آووکادو دارای چربی های مفید است، محتوای آنها در سطح ترکیب بسیار بالا است. در واقع، به عنوان یک مرجع، می توان گفت که هر 100 گرم آووکادو حدود 160 کالری به ما می دهد و هر آووکادو می تواند حدود 170 گرم وزن داشته باشد.

روزانه چه مقدار آووکادو توصیه می شود؟

همانطور که می بینید میوه ای است که جزء کالری مهمی در رژیم غذایی ما دارد و به همین دلیل مصرف آن در حد متوسط توصیه می شود. این بدان معناست که ما باید فقط نصف آووکادو را در طول روز و ترجیحاً در طول وعده های غذایی اصلی مانند صبحانه یا ناهار بخوریم.

به این ترتیب می‌توانیم از فواید آن نهایت استفاده را ببریم و در عین حال کالری دریافتی بدنمان را محدود کنیم. چیزی که برای حفظ وزن سالم و در نتیجه جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه وزن در آینده بسیار مهم است.

کالری آووکادو چقدره

کالری آووکادو چقدره

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image