تو خواب کالری بسوزون

تو خواب کالری بسوزون !!

مطالب علمی

تو خواب کالری بسوزون

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که می توانید هنگام خواب وزن کم کنید؟ شما حتی می توانید در هنگام خواب کالری بسوزانید تا از شر وزن اضافی خلاص شوید. با این روش‌ها می‌توان در مدت زمان کوتاهی بدنی لاغر داشت که با حفظ متابولیسم شما در تمام طول شب از چربی‌سوزی حمایت می‌کند.

همه به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند تا به اندامی که می خواهند برسند. برای کاهش وزن، باید به طور منظم مناسب ترین برنامه غذایی و ورزشی را برای بدن خود اعمال کنید. همچنین باید به الگوی خواب خود توجه کنید. ما چند نکته را برای کسانی که می خواهند حتی در خواب هم کالری کم کنند و وزن کم کنند جمع آوری کرده ایم.

1- بدون آرامش بخوابید

لحاف های نرم و بزرگ می توانند برای خوابیدن بسیار دلپذیر باشند. با این حال، این برای کسانی که می خواهند وزن کم کنند چندان مفید نیست. زیرا برای اینکه متابولیسم شما سریع کار کند، منطقه ای که در آن می خوابید باید سرد باشد. بنابراین کالری بیشتری می سوزانید.

خوابیدن در یک اتاق خنک تر به بدن ما کمک می کند تا از شر قندهای غیر ضروری خلاص شود و میزان چربی سالم را افزایش می دهد که به ما امکان می دهد کالری بیشتری بسوزانیم.

2-بیشتر بخوابید

خوابیدن و همچنین ورزش کردن، می تواند روند کاهش وزن شما را سریعتر کند. مطالعات نشان داده اند که یک ساعت خواب اضافی در روز مصرف کالری روزانه را محدود می کند.

به عبارت دیگر با یک ساعت خواب اضافه در روز به مدت یک سال می توانید ۹ کیلو وزن کم کنید. به همین دلیل، با توجه به الگوی خواب خود مراقب باشید که هر روز در یک ساعت مشخص بخوابید. خواب 8 ساعت یا بیشتر در روز ممکن است برای بدن شما کافی باشد.

3- نوشیدنی هایی مصرف کنید که متابولیسم را سرعت می بخشد

به جای اینکه بدن خود را بیش از حد لازم برای کاهش وزن مجبور کنید، می توانید با فعال کردن متابولیسم خود قبل از خواب از نوشیدنی ها بهره مند شوید.

اعمال نادرست مانند گرسنگی برای ساعت ها، خوردن وعده های غذایی کوچک یا خوردن مایعات گرسنگی را افزایش می دهد و باعث ذخیره بیشتر چربی در بدن شما می شود.

نوشیدن نوشیدنی‌های پر پروتئین قبل از خواب به شما کمک می‌کند در طول شب کالری بسوزانید، زیرا باعث کار بیش از حد بدن شما می‌شود. همچنین می توانید با نوشیدن شیر دارچین قبل از خواب متابولیسم خود را سرعت بخشیده و از چربی سوزی حمایت کنید.

4- هرگز گرسنه نخوابید

هر کسی که می خواهد وزن کم کند فکر می کند که باید کالری کمتری مصرف کند. با این حال، مصرف کالری کمتر و حذف وعده های غذایی می تواند تاثیر معکوس بر بدن شما داشته باشد.

هنگامی که به طور ناگهانی کالری دریافتی خود را کاهش می دهید، بدن شما به طور خودکار به حالت گرسنگی می رود و متابولیسم شما را برای حفظ مواد مغذی در بدن کاهش می دهد. اما متابولیسم شما برای کاهش وزن باید خیلی سریع کار کند. برای این کار، می‌توانید با مصرف میان‌وعده‌های سالم قبل از خواب، متابولیسم خود را فعال کنید.

تو خواب کالری بسوزون

تو خواب کالری بسوزون

تو خواب کالری بسوزون

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image