مدل طراحی ساده ناخن

استایل ناخن

مدل طراحی ساده ناخن

بیایید صادق باشیم: انجام مانیکور خود می تواند ترسناک باشد! تعداد زیادی طرح ناخن ساده وجود دارد، و ما برخی از طرح های مورد علاقه خود را جمع آوری کرده ایم.

نکته ما؟ چند ابزار را بردارید و با یک مانوی طبیعی در خانه شروع کنید! هنگامی که به این فرآیند عادت کردید، به این طرح‌های زیبا و مدرن که هر کسی می‌تواند بر آنها مسلط شود، پیشرفت کنید:

فرنچ مدرن

مانی های فرانسوی به دلایلی محبوب هستند: ساختن آنها در خانه آسان است و زیبا و تمیز به نظر می رسند. اما ما این نسخه مدرن پاپ از رنگ را بیشتر دوست داریم!

فشار آسان

فشار آسان

آیا این سبک بیش از حد خوب به نظر می رسد که واقعی باشد؟ این به این دلیل است که در واقع یک ست فشاری است که می‌توانید به راحتی روی ناخن‌های خود قرار دهید و یک ماننی فوق‌العاده آنی و بدون آشفتگی داشته باشید.

گل های ساده

گل های ساده

برای تحقق آن فقط باید چند نقطه ایجاد کنید. اگر ابزار نقطه ندارید، مثلاً با خلال دندان بداهه نوازی کنید.

امبره صورتی

بیشتر از حد مجاز لاک صورتی دارید؟ از همه آنها برای بازسازی این ظاهر گرادیان استفاده کنید – هیچ چیز دیگری لازم نیست!

امبره صورتی

با نیمه ماه عیوب را پنهان کنید

آیا مانیک های شما تمایل دارند شروع به نامرتبی کنند؟ سپس این یکی را دوست خواهید داشت! این طرح با از بین بردن لاک ناخن در قسمت های نیمه ماه با یک جوانه پنبه و لاک پاک کن به دست می آید.

نوارها را ببندید

نوارها را ببندید

برای به دست آوردن این طرح راه راه زیبا، تنها چیزی که نیاز دارید یک کالای اصلی خانگی است: نوار ماسک. نوک و قسمت پایین ناخن های خود را بپوشانید تا خط بکشید، سپس وقتی همه چیز (کاملاً) خشک شد، آن را بردارید.

مات + درخشش را با هم ترکیب کنید

ترکیب سایه‌های مات و درخشان همرنگ، راهی مطمئن برای اینکه مانی شما شایسته‌ی آرایشگاه به نظر برسد! ما فقط عاشق این ترکیب رنگ های خاکستری و نقره ای هستیم.

مات + درخشش را با هم ترکیب کنید

طرح های مینیمال

این میکرو مانی قلب نشان می دهد که برای داشتن ظاهری شیک و مد روز نیازی به کار زیادی ندارید. اگر نمی توانید قلب کوچک را آزاد کنید، به جای آن از یک برچسب ناخن یا خالکوبی موقت استفاده کنید.

طرح های مینیمال

مدل طراحی ساده ناخن : ناخن کلاسیک

ناخن برجسته اکنون یک کلاسیک است و دلیل خوبی دارد: شما فقط به دو رنگ لاک ناخن نیاز دارید و هیچ ابزار فانتزی ندارید. این نسخه براق قرمز + طلایی در تعطیلات زمستانی بسیار زیبا به نظر می رسد.

مدل طراحی ساده ناخن

مدل طراحی ساده ناخن : نقطه چین

نقطه، نقطه، نقطه… و تمام شد! نقاط سیاه در این مانوی مینیمالیستی در برابر ناخن های طبیعی بسیار شیک به نظر می رسند! فقط یک تاپ کت اضافه کنید و آماده حرکت هستید.

مدل طراحی ساده ناخن

مدل طراحی ساده ناخن : طرح های ناخن اماده

این طرح های اماده ثابت می کند که می توانید با کمترین مهارت بیشترین لذت را داشته باشید! هر نقش و نگاری را می‌توان با کاغذ تاتو و چاپگر به برگردان ناخن تبدیل کرد، به این معنی که می‌توانید با حداقل تلاش، ناخن‌های آماده مهمانی را برای هر مناسبتی تهیه کنید.

مدل طراحی ساده ناخن

مدل طراحی ساده ناخن : استیکرها را بچسبانید

برچسب های ناخن یکی دیگر از میانبرهایی است که ما دوست داریم برای طراحی ناخن سریع و فانتزی استفاده کنیم. این گلدارها برای فصل بهار عالی هستند، اما نسخه های بسیار زیادی در دسترس هستند!

مدل طراحی ساده ناخن

مروارید اضافه کنید

مرواریدهای ریز روی ناخن هایتان چطور؟ ما این ظاهر را برای عروس مینیمالیستی دوست داریم، اما همچنین برای زمانی که به یادآوری اینکه دنیا صدف ماست نیاز داریم.

مدل طراحی ساده ناخن

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image