حل ارور 7 ایکس باکس

کامپیوتر

حل ارور 7 ایکس باکس

مواردی که نیاز خواهید داشت

  • پیچ گوشتی سر کوچک فیلیپس
  • کابل IDE اضافی (اختیاری)

اگر ایکس باکس شما می گوید که با کد خطای 7 مواجه شده است، می توانید مشکل را خودتان حل کنید. راه حل در مقایسه با سایر کدهای خطا نسبتاً آسان است، اما به زمان و دانش اولیه سخت افزار رایانه نیاز دارد. با این حال، با چند تغییر در سیستم خود، به زودی به بازی باز خواهید گشت.

ایکس باکس خود را باز کنید. اگر قبلا این کار را نکرده اید، ممکن است چالش برانگیز باشد. برای مشاهده نحوه انجام آن، لینک زیر را دنبال کنید.

بررسی کنید که کابل IDE به درستی به مادربرد، هارد دیسک و درایو DVD متصل شده باشد. معمولاً کد خطا 7 به سادگی به این معنی است که کابل شل شده است.

کابل را با جدا کردن و سپس وصل کردن دوباره آن ها دوباره ببندید. هر کابل متصل را تا جایی که می توانید محکم فشار دهید. کابل‌های IDE که مایکروسافت استفاده می‌کند، تمایل به شل شدن دارند و حتی اگر کابل‌ها وصل شده باشند، اتصال قطع می‌شود.

حل ارور 7 ایکس باکس

ایکس باکس خود را تست کنید اگر همچنان کد خطا را دریافت کردید، یک کابل IDE جدید به هر اتصال وصل کنید. می توانید این کار را یکی یکی انجام دهید تا مطمئن شوید که اتصال شکسته صحیح را پیدا کرده اید.

دوباره سیستم را تست کنید. اگر باز هم کار نکرد، هارد دیسک را برگردانید. جامپرها را در پشت آن قرار دهید و آنها را روی “Master” یا “Cable Select” قرار دهید.

Xbox خود را یک بار دیگر تست کنید. اگر باز هم با خطا مواجه شدید، با یک سرویس تعمیر بازی مشورت کنید.

هشدارها

باز کردن ایکس باکس می تواند گارانتی را باطل کند، بنابراین فقط در صورتی که گارانتی شما منقضی شده است، این مراحل را دنبال کنید.

حل ارور 7 ایکس باکس

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

Tagged

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image