معرفی فیلم غمگین : بهترین فیلم ها برای گریه کردن !!

فیلم و سریال

معرفی فیلم غمگین

با وجود گزینه های بسیار زیادی که در اختیار داریم، چرا هنوز به دنبال فیلم هایی هستیم که ما را افسرده می کنند؟ فیلم‌های غم‌انگیز هر چقدر هم که غیر سازنده به نظر می‌رسند – وقتی به خوبی مدیریت شوند – باز هم نسخه‌ای ضروری را ارائه می‌کنند که نمی‌توان آن را در ساعت‌ها محتوای با احساس خوب یافت. بنابراین، در حالی که ممکن است برای نشستن و پردازش بسیاری از فیلم‌های موجود در این فهرست که ما گردآوری کرده‌ایم، باید روحیه خاصی داشته باشید، اما درس‌های عمیقی همچنان در انتظار تماشاگر صبور و با دقت است.

The Wolf House (2018)

The Wolf House (2018)

این افسانه استاپ موشن ترسناک از وحشت واقعی کلونیا دیگنیداد شیلی الهام گرفته شده است. یک مستعمره فرقه ای که تحت رژیم پینوشه به اردوگاه شکنجه تبدیل شد. این داستان که به عنوان تبلیغات مستعمره ارائه می شود، داستان ماریا، دختری را روایت می کند که از امنیت مستعمره به جنگل فرار می کند و به خانه ای با دو خوک پناه می برد. آنچه رخ می دهد، تمثیلی غم انگیز از ظهور فاشیسم، استعمار، و برتری سفیدپوستان است.

انیمیشن خیره‌کننده‌ای که مدیوم‌ها را از کاغذ ماشه به دیوارهای نقاشی شده تغییر می‌دهد، منظره‌ای گیج‌کننده است. اما این سنتز این هنر مرزی و وحشت‌های زیربنایی است که به تصویر می‌کشد. که این جایگاه را به یک رویداد سینمایی غیرقابل فراموشی تبدیل می‌کند.

A Ghost Story (2017)

A Ghost Story (2017)

پیچ خورده اما عمیق غمگین و در عین حال جالب آهسته و در عین حال هیجان انگیز. A Ghost Story یک دستاورد هنری باورنکردنی است. با تقریباً هیچ دیالوگی، و در نیمه اول آن بسیار طولانی طول می کشد، موفق می شود شما را به دنیای خزنده خودش بیاورد و تا زمانی که کاملاً احساس تنهایی نکنید، رها نمی کند. با بازی رونی مارا و کیسی افلک در نقش یک زوج عاشق که با یک تراژدی وحشتناک مواجه می شوند، شروع کند است . فیلمی مبتنی بر داستان نیست، اما اگر به آن فرصت بدهید، ذهن شما را متحیر می کند.

Snowpiercer (2014)

Snowpiercer (2014)

Snowpiercer یک فیلم هیجان‌انگیز پسا آخرالزمانی است که بسیار جذاب است و ظرافتی را ارائه می‌کند که در بسیاری از مواقع فقط سینمای آسیا ممکن است به آن دست یابد. جون هو بونگ، کارگردان کره‌ای جنوبی، تماشاگران را مجبور می‌کند فراموش کنند که کریس ایوانز همیشه یک ابرقهرمان مارول بوده است. زیرا او شورش شهروندان «طبقه پایین» خود را علیه نجیب‌زاده‌های خود انتصابی در قطاری رهبری می‌کند که شامل همه اعضای باقی‌مانده مارول است. سیاره. این فیلم با محیط های غوطه ور و فیلمنامه ای چند لایه، تفسیر اجتماعی و گفتمان اخلاقی را در یک بسته بصری جذاب و بسیار سرگرم کننده در هم می آمیزد.

Mysterious Skin (2005)

Mysterious Skin (2005)

هنگامی که برایان هشت ساله بود، پنج ساعت از زندگی خود را در اثر سیاه شدن از دست داد. اکنون ده سال بعد او در جستجوی حقیقت است. جستجوی او او را به نیل، پسری که در تابستان خاموشی در تیم لیگ کوچک خود بود، می برد. برایان همیشه بر این باور بوده که او توسط بیگانگان از رویاهایی که با نیل در آنها دیده بود ربوده است. با این حال نیل حقیقت را می داند. نیل به تازگی زندگی شهری کوچک را ترک کرده بود و به نیویورک نقل مکان کرده بود. وقتی او برای کریسمس به خانه می آید و برایان را ملاقات می کند، بالاخره پاسخ هایی را که به دنبالش بوده به او خواهد گفت؟ این داستان پسری است که به یاد نمی آورد و پسری که نمی تواند فراموش کند.

Holy Spider (2022)

Holy Spider (2022)

به عنوان یک تریلر جنایی، Holy Spider تنومند و ترسناک است. یک نوآر مدرن که علیرغم حرکات آشنای که به کار می‌برد، موفق می‌شود عصبی شود. به عنوان مثال، تعقیب موش و گربه بین قاتل سریالی و گزارشگر تحقیقی، یک داستان کلاسیک است، اما این موضوع باعث نمی‌شود که عنکبوت مقدس کم‌کم شود. این فیلم از فیلمبرداری هنرمندانه، بازیگری در نظر گرفته شده (همانطور که رحیمی روزنامه‌نگار جسور، زر امیر ابراهیمی جایزه بهترین بازیگر زن را در جشنواره کن دریافت کرد) و مهم‌تر از همه نگاهی ظریف به وضعیت ایران دارد.

علیرغم داشتن موضع روشن در برابر خشونت و فساد، هیچ چیز در Holy Spider سیاه و سفید نیست. تناقضات فراوان است، و حتی وقتی با لحظات کوتاهی از عدالت مواجه می شویم، سرمان را به دنبال چیزهای بیشتری می خاریم. چنین است زمانی که سیستم، و نه فقط یک فرد، آفت واقعی است.

معرفی فیلم غمگین : Rewind (2020)

معرفی فیلم غمگین

راز، وحشت خانگی، و تحقیقات فوری جنایت واقعی به مرحله اجرا درآمد، ریویند، فیلمساز ساشا جوزف نولینگر را می بیند که در حال بررسی آزار و اذیت خود توسط یکی از اعضای خانواده است، در حالی که به یاد می آورد که اجازه دهد پرونده او به فراخوانی برای اقدام برای محافظت از کودکان در همه جا تبدیل شود. شهادت شخصی او به اندازه کافی قدرتمند بود، اما او جرأت می‌کند اعضای متعدد خانواده‌اش را نیز جلوی دوربین بگذارد، افرادی که شروع به کشف تاریخچه غفلت و آسیب‌هایی می‌کنند که هسته این خانواده را در طول نسل‌ها پوسیده است. فیلم‌های ویدیویی خانگی بی‌گناه به خاطرات شوم و به ظاهر بی‌اهمیت تبدیل می‌شوند به نشانه‌های هشداری که هر بزرگسالی باید مراقب آن باشد، بدون بهانه.

معرفی فیلم غمگین : Amores Perros (2000)

معرفی فیلم غمگین

اولین فیلم بلند کارگردانی چند لایه الخاندرو گونزالس ایناریتو سه نفر را دنبال می کند که زندگی آنها با یک تصادف اتومبیل در مکزیکوسیتی به هم مرتبط می شود. این فیلم مستقیماً شامل دو نفر از آنها می‌شود: مرد جوانی که وارد دنیای سگ‌جنگی می‌شود تا درآمد کافی برای فرار با خواهرشوهرش داشته باشد و سوپر مدلی که پس از مجروح شدن مرگبار زندگی او بدتر می‌شود. قسمت سوم فیلم بر روی یک مرد بی خانمان مرموز در خیابان متمرکز است که شاهد تصادف است.

عنوان، Amores Perros، به عشق شخصیت‌ها به سگ‌ها و همچنین عشق منبع بدبختی اشاره دارد، و اشاره‌ای به شرایط آشفته و پیش‌بینی نشده‌ای است که هر کدام با آن روبرو هستند. فیلم ایناریتو درخشش او را در کارگردانی نشان می دهد. علیرغم اینکه فیلم یک اثر اولیه است، نبوغ او می درخشد و بازی های جذاب هر سه داستان را به اوج می رساند.

تدوین بی‌نظیر، فیلم‌برداری دستی و فیلمنامه پیچیده گیلرمو آریاگا هر شخصیت را برجسته می‌کند. تماشاگران به لبه صندلی‌هایشان رانده می‌شوند، در حالی که ما همراه با بقیه بازیگران در مصیبت‌های سخت زندگی می‌گذریم. فیلم محکم بافته شده یک نگاه دردناک است که باید تماشا کرد، نگاهی وحشیانه و سازش ناپذیر به ناامیدی و تجاوز حیوانی در بین انسان ها که در ظلم و ستم سگ های آنها نیز منعکس شده است.

معرفی فیلم غمگین : We the Animals (2018)

معرفی فیلم غمگین

در این فیلم شخصی که روی فیلم 16 میلی متری خیره کننده فیلمبرداری شده است، سه پسر نیمه پورتوریکویی و نیمه سفید در حومه نیویورک بزرگ می شوند.

این فیلم پسرها را دنبال می‌کند، اغلب به معنای واقعی کلمه با دوربین پشت سرشان، در حالی که روابط والدینشان دچار آشفتگی می‌شود. بچه‌ها اغلب بدون مراقبت رها می‌شوند و مجبورند خودشان را تامین کنند. زیبایی We the Animals نشان می دهد که چگونه آنها بین شخصیت عصبانی پدرشان و طبیعت محافظ مادرشان در نوسان هستند.

این یکی از بهترین فیلم‌هایی است که در مدت‌زمان دیده‌ام، و فکر می‌کنم خیلی آن را دوست داشتم زیرا توانستم با شخصیت اصلی (یکی از پسرها) ارتباط برقرار کنم و احساسش کنم. من واقعا امیدوارم شما هم همینطور باشید.

معرفی فیلم غمگین : Like Crazy (2011)

معرفی فیلم غمگین

ببینید، فیلم های کم بودجه کار می کنند! مانند Crazy Schools دیگر فیلم‌های عاشقانه درباره آنچه باید باشند: زیبا و شیرین، اما همچنین خسته‌کننده و اعصاب خردکن. فلیسیتی جونز در اینجا کاملاً فوق العاده است، او در نقش یک دختر بریتانیایی ایفای نقش می کند که در دوران کالج عاشق یک آمریکایی به نام جیکوب می شود. او از روی هوس، ویزای خود را بیشتر می‌گذراند تا با او باشد، و سپس به انگلستان برمی‌گردد تا با عواقب آن روبرو شود. صمیمیت این فیلم واقعاً آن را از دیگران متمایز می کند و تجربه ای اصیل را ایجاد می کند، زیرا بر اساس رابطه 8 ساله از راه دور خود نویسنده/کارگردان است. اگر در حال و هوای نوعی تعلیق هستید که رشته های قلب شما را به خود جلب می کند، گزینه ای عالی است.

معرفی فیلم غمگین : All or Nothing (2002)

این درام خانوادگی دلخراش از مایک لی که با بازی‌های قدرتمند لسلی منویل و تیموتی اسپال پایه‌گذاری شده است، یک بازیگر نقش‌آفرین است. پنی و فیل زوجی از طبقه کارگر هستند که وقتی پسرشان با بازی جیمز کوردن جوان در بیمارستان بستری می‌شود، ازدواجشان به سرعت رو به وخامت گذاشته و به لبه پرتگاه کشیده می‌شود.

در حالی که منویل و اسپال به عنوان سرنخ ها در مرکز قرار دارند، لی عمق خیره کننده ای از کوردن و همچنین سالی هاوکینز جوان که نقش یک همسایه را بازی می کند، می گیرد. علیرغم اینکه یکی از تلخ‌ترین فیلم‌های لی است، هنوز شیرینی عمیقی در لبه‌ها وجود دارد، زیرا داستان بین ناامیدی و امید می‌چرخد.

معرفی فیلم غمگین

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image