افزونه های نظرسنجی وردپرس

کامپیوتر

افزونه های نظرسنجی وردپرس

اگر می خواهید نظرسنجی در وردپرس ایجاد کنید، افزونه های مختلفی در دسترس هستند. قیمت ها و دامنه گزینه های مختلف بسیار متفاوت است.

افزونه نظرسنجی وردپرس چیست و چه مزایایی دارد؟

شاید وقتی اصطلاح «نظرسنجی» را می شنوید، ابتدا به نظرسنجی ها یا آراء سیاسی فکر کنید، اما لزومی ندارد که اینطور باشد. با افزونه های مناسب وردپرس دسترسی به مشتریان و مشتریان وب سایت، وبلاگ یا فروشگاه شما و بهره مندی از بازخورد ارزشمند را آسان تر می کند. این نظرسنجی ها شما را قادر می سازد تا ارتباط مستقیم برقرار کنید و پیوند بین کاربران و وب سایت خود را تقویت کنید. می توانید از مشتریان بالقوه بپرسید که به چه چیزی علاقه دارند و خدمات خود را تطبیق دهید. اگر یک نظرسنجی با وردپرس در سایت وردپرس خود ایجاد کنید، هر دو طرف سود می برند.

بزرگترین مزیت نظرسنجی وردپرس سادگی آن است. با افزونه های مناسب نظرسنجی وردپرس می توانید به سرعت و به راحتی به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید و بازخورد آنها را تنها با چند کلیک دریافت کنید. عملکرد نظر یا افزونه های فرم تماس وردپرس واقعاً برای این منظور مناسب نیستند. این به این دلیل است که بازدیدکنندگان برای ارسال بازخورد خود باید نام و آدرس ایمیل خود را وارد کنند و همچنین تجزیه و تحلیل شما زمان زیادی طول می کشد. اگر نمی‌خواهید از افزونه‌ها استفاده کنید یا با وردپرس کار کنید، می‌توانید از ابزارهای نظرسنجی آنلاین نیز استفاده کنید، اگرچه نظرسنجی‌ها معمولاً از طریق وب‌سایت ارائه‌دهنده اجرا می‌شوند و نه در وب‌سایت خودتان.

افزونه پرسشنامه وردپرس چه چیزی باید ارائه دهد؟

هنگامی که به دنبال افزونه نظرسنجی وردپرس مناسب برای اهداف خود هستید، ممکن است متوجه شوید که چند گزینه مناسب وجود دارد. مهم است که بدانید از یکی از این افزونه ها چه انتظاری دارید تا بتوانید آن را در لیست کوتاه خود قرار دهید:

 • عملکرد بصری: استفاده از این افزونه نباید بدون دانش قبلی خیلی سخت باشد و دستیابی به آن آسان باشد. همچنین اگر نصب آن خیلی سخت نباشد کمک می کند. بازدیدکنندگان وب سایت شما به وضوح به آنچه ارائه می دهید علاقه مند هستند و بدون شک از اینکه عملکرد بازخوردی ارائه می دهید خوشحال هستند، اما اگر خود توضیحی نباشد، از آن استفاده نمی شود.
 • طراحی پاسخگو: در حالی که این نیاز به هیچ وجه منحصر به نظرسنجی های وردپرس نیست، در اینجا نقش مهمی ایفا می کند. بسیاری از کاربران شما از گوشی هوشمند خود به وب سایت شما دسترسی خواهند داشت. به همین دلیل منطقی است که افزونه نظرسنجی شما پاسخگو باشد و در همه دستگاه ها کار کند..
 • قیمت مناسب: از ابزار اصلی رایگان گرفته تا راه حل برتر با صورتحساب ماهانه یا سالانه، هر نوع افزونه نظرسنجی وردپرس در دسترس است. انتخاب یک راه حل تجاری اشکالی ندارد، اگر ارزش پول را داشته باشد و هزینه ها توسط درآمد شما پوشش داده شود. به عنوان مثال، اگر می خواهید یک نظرسنجی در وردپرس ایجاد کنید، یک راه حل رایگان بسیار منطقی است.
 • گزینه های سفارشی سازی: افزونه قطعا باید با طرح بندی وب سایت شما مطابقت داشته باشد و گزینه های سفارشی سازی مختلفی را به شما ارائه دهد. تنها در صورتی که بتوانید نظرسنجی وردپرس را دقیقاً مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید، به نتایج مورد نظر خود دست خواهید یافت.
 • گزینه های تجزیه و تحلیل: اگر نظرسنجی در وردپرس ایجاد شده است، باید دسترسی سریع و آسان به نتایج داشته باشید. تنها در این صورت است که می توانید بازخورد نظرسنجی آنلاین خود را به درستی تجزیه و تحلیل کنید و نتایج را در نظر بگیرید.

مروری بر بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس

افزونه نظرسنجی وردپرسنسخه پایه رایگان
نظرسنجی YOPYes
استاد آزمون و نظرسنجیYes
فرم ساز قدرتمندYes
نظرسنجی، نظرسنجی و آزمونYes
بررسی مودالNo

YOP Poll

اگر به دنبال یک افزونه پرسشنامه وردپرس هستید، YOP Poll یک راه حل ساده و بسیار شهودی است. در حالی که دامنه را نمی توان با گزینه های پرهزینه تر مقایسه کرد، این افزونه بیش از اندازه کافی برای نظرسنجی های گاه به گاه ارائه می دهد. درک نحوه استفاده از ابزار و همچنین اجرای نظرسنجی ها آسان است. همچنین می‌توانید زمان‌بندی زمانی که نظرسنجی باید اجرا شود و می‌توانید نتایج را در زمان واقعی نمایش دهید. نظرسنجی YOP همچنین می تواند به صورت بصری سفارشی شود و شامل چندین ویژگی امنیتی برای جلوگیری از سوء استفاده می شود. یک تابع فیلتر همچنین امکان تجزیه و تحلیل نتایج را بسیار دقیق می دهد. یکی دیگر از ویژگی های مفید این است که شما همچنین می توانید از این افزونه استفاده کنید تا فقط به گروه های منتخبی از بازدیدکنندگان اجازه دهید در وردپرس نظرسنجی کنند.

مزایامعایب
✔ نسخه اولیه رایگان✘ ویژگی های کمتر نسبت به سایر راه حل های برتر
✔ بسیار کاربر پسند 
✔ بسیاری از گزینه های تنظیمات 
✔ ویژگی های امنیتی متعدد 

Quiz and Survey Master

Quiz and Survey Master یک افزونه رایگان نظرسنجی وردپرس است که گزینه های نظرسنجی آماده متعددی را ارائه می دهد. با اتصال ابزار به گوگل آنالیتیکس یا برنامه های ایمیل، می توانید داده های بسیار ارزشمندتری را از یک نظرسنجی ساده استخراج کنید و از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. همانطور که از نام آن پیداست، توابع آزمون نیز بخشی از محدوده ابزار هستند، به همین دلیل است که شما به افزونه مسابقه وردپرس اضافی نیاز ندارید. Quiz و Survey Master را می توان به خوبی از طریق گزینه های طرح بندی متعدد در وب سایت شما جاسازی کرد. این افزونه افزونه های زیادی را نیز ارائه می دهد، اما برای برخی از آنها باید هزینه پرداخت کنید.

مزایامعایب
✔ نسخه اولیه رایگان✘ برخی از افزونه ها مبتنی بر هزینه هستند
✔ توابع مسابقه اضافی 
✔ همکاری نزدیک با ابزارهای دیگر 
✔ طرح بندی های زیادی 

Formidable Form Builder

فرم ساز قدرتمند

Formidable Form Builder گزینه بسیار پیچیده تری است و امکانات زیادی را ارائه می دهد. علاوه بر نظرسنجی‌های ساده، فرم‌های ایمیل، بازخورد پشتیبانی یا گزارش‌ها نیز وجود دارد. حتی نسخه اولیه رایگان به خوبی مجهز است و گزینه های مختلفی را ارائه می دهد. با وجود اندازه آن، این افزونه بسیار سریع است و اجازه می دهد تا نظرسنجی هایی با چندین صفحه ایجاد شود. با توجه به گزینه های سفارشی سازی متنوع، Formidable Form Builder را می توان به طور بهینه در تقریباً هر وب سایتی ادغام کرد. در نوع پریمیوم نسبتا گران قیمت، امکان افزودن یک سیستم CRM وجود دارد.

مزایامعایب
✔ نسخه اولیه رایگان✘ نسخه پرمیوم نسبتاً گران است
✔ گزینه های متعدد 
✔ نظرسنجی های چند صفحه ای امکان پذیر است 
✔ گزینه های سازگاری خوب با طرح موجود 

Poll, Survey & Quiz

افزونه های نظرسنجی وردپرس

اگر به دنبال افزونه نظرسنجی وردپرس هستید، Poll, Survey & Quiz یک راه حل بسیار جامع است. این ابزار گزینه های سفارشی سازی متعددی دارد و با طراحی مدرن خود تحت تاثیر قرار می دهد. همچنین می توان تصاویر را در نظرسنجی ها درج کرد. قالب‌های زیادی برای نظرسنجی‌ها و نظرسنجی‌ها وجود دارد، اما همچنین تولید سرنخ، بازاریابی محتوا و اعلان‌های ایمیلی را می‌توان از طریق این افزونه پیاده‌سازی کرد. اقدامات امنیتی مختلفی برای حذف تلاش‌های کلاهبرداری و هرزنامه گنجانده شده است. تجزیه و تحلیل نتایج را می توان در زمان واقعی انجام داد و عملیات بسیار ساده است. علاوه بر نسخه اصلی باریکتر، چندین طرح پولی وجود دارد. اینها تا حدی بر اساس تعداد تعاملات است.

مزایامعایب
✔ نسخه اولیه و قالب های رایگان✘ طرح های پولی تا حدی به تعداد تعاملات بستگی دارد
✔ بسیار گسترده 
✔ بسیاری از گزینه های سفارشی سازی 
✔ تدابیر امنیتی قوی 

Modal Survey

افزونه های نظرسنجی وردپرس

Modal Survey یک راه حل پولی است که در مقایسه با بسیاری از گزینه های دیگر ارزان تر است. افزونه نظرسنجی وردپرس در حال حاضر بسیار محبوب است، که می تواند با تعداد نامحدود نظرسنجی و آزمون ها در میان چیزهای دیگر ارتباط داشته باشد. در صورت تمایل می توان نتایج را به صورت نمودار یا درصد نیز نمایش داد. تابع صادرات نیز مفید است. Modal Survey را می توان به خوبی در هر وب سایتی ادغام کرد و بسیار کاربرپسند است. گزینه های طراحی برای همه نظرسنجی ها در وردپرس حتی در مقایسه با بسیاری از گزینه های گران تر، چشمگیر هستند.

مزایامعایب
✔ بسیاری از گزینه های سفارشی سازی✘ بدون نسخه اولیه رایگان
✔ تابع صادرات 
✔ بسیار کاربر پسند 
✔ قالب های متعدد برای نظرسنجی ها، آزمون ها و نظرسنجی ها 

نحوه ایجاد نظرسنجی وردپرس مرحله به مرحله

اگر یکی از افزونه های نظرسنجی متعدد را انتخاب کرده اید، می توانید حتی بهتر و به روشی هدفمندتر با بازدیدکنندگان خود تعامل داشته باشید. ما نحوه ایجاد نظرسنجی در وردپرس را مرحله به مرحله با استفاده از نظرسنجی YOP به عنوان مثال توضیح می دهیم.

 • افزونه WordPress Survey را از طریق داشبورد اضافه کنید. برای انجام این کار، “Plugins” و سپس “Install” را انتخاب کنید. سپس YOP Poll را جستجو کنید و روی “Install now” کلیک کنید.
 • پس از آن افزونه را فعال کنید. اکنون یک ورودی جدید در نوار ناوبری سمت چپ خواهید داشت.
 • بر روی YOP Poll در داشبورد خود و سپس بر روی “Add New” کلیک کنید تا یک نظرسنجی جدید در وردپرس ایجاد کنید.
افزونه های نظرسنجی وردپرس
 • حالا نظرسنجی وردپرس خود را یک نام بگذارید و یک قالب مناسب انتخاب کنید.
افزونه های نظرسنجی وردپرس
 • در مرحله بعد سوالات مورد نظر و گزینه های پاسخ مناسب را تعریف می کنید. همچنین می‌توانید اجازه دهید پاسخ‌های خود کاربر درج شود.
 • در بخش “گزینه ها” می توانید تنظیمات بیشتری را تغییر دهید و در مورد نوع نظرسنجی و طرح بندی تصمیم بگیرید. همچنین می توانید انتخاب کنید که از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود. لطفاً توجه داشته باشید که برخی از ویژگی‌ها فقط در نسخه پولی YOP Poll در دسترس هستند.
 • برگه «دسترسی» به شما این امکان را می دهد که مشخص کنید کدام کاربران مجاز به شرکت در نظرسنجی وردپرس شما هستند. به عنوان مثال، فقط کاربرانی که به وب سایت شما وارد شده اند.
 • در بخش «نتایج» تعیین می‌کنید که چه زمانی و آیا نتایج باید نمایش داده شوند.
 • در بالا سمت راست، اکنون می توانید روی “پیش نمایش” کلیک کنید تا نظرسنجی شما نمایش داده شود. همچنین این امکان را به شما می دهد تا بررسی کنید که آیا همه تنظیمات درست هستند یا خیر.
 • اگر همه چیز خوب به نظر می رسد، نظرسنجی خود را از طریق دکمه «انتشار» در وردپرس منتشر کنید یا برنامه ریزی کنید که در زمان خاصی منتشر شود.

افزونه های نظرسنجی وردپرس

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image