نحوه رفع خطای ERR_TOO_MANY_REDIRECTS با روش آسان

کامپیوتر

نحوه رفع خطای ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

گرفتار در حلقه بی پایان وب سایت: پیام خطا “ERR_TOO_MANY_REDIRECTS” به شما می گوید که از این نقطه به بعد نمی توانید بیشتر از این پیش بروید و اکنون در یک حلقه به اصطلاح تغییر مسیر گیر افتاده اید. ببینید دقیقاً این چیست، چگونه می‌توانید خطا را تشخیص دهید، و وقتی می‌گوید “redirects بیش از حد” در اینجا چه گزینه‌هایی دارید.

ERR_TOO_MANY_REDIRECTS چیست؟

ERR_TOO_MANY_REDIRECTS یک پیغام خطایی است که همه مرورگرهای رایج می توانند برای هشدار به کاربران در مورد مشکل نمایش دهند. مشکل زمانی ایجاد می شود که تغییر مسیر به درستی کار نمی کند. در عمل، این بدان معنی است که، برای مثال، وب سایت A یک تغییر مسیر به وب سایت B ارائه می دهد. اما وب سایت B، به نوبه خود، به وب سایت A تغییر مسیر می دهد. در وسط. در عوض، مرورگر مداخله می کند، مشکل را شناسایی می کند و به شما هشدار می دهد. به این ترتیب زمان را تلف نخواهید کرد و سرور با انجام کارهای زیاد به زانو در نمی آید.

تغییر مسیرهای زیاد: چه چیزی باعث خطا می شود؟

چه چیزی باعث خطای ERR_TOO_MANY_REDIRECTS می شود؟ دلایل مختلفی ممکن است وجود داشته باشد. یک دلیل رایج، پیکربندی نادرست وب سرور است. همچنین ممکن است کوکی های قدیمی به طور کامل حذف نشده باشند. به خصوص در صفحاتی که نیاز به ورود به سیستم دارند، کوکی های قدیمی ممکن است باعث تغییر مسیر بی پایان بین صفحه ورود به سیستم و صفحه هدف شوند. سومین دلیل احتمالی وجود اشکال در یک افزونه است. این می تواند منجر به “تغییر مسیرهای بیش از حد” شود، به خصوص زمانی که چندین افزونه سر راه یکدیگر قرار می گیرند.

چگونه ERR_TOO_MANY_REDIRECTS را تشخیص دهیم؟

با این حال، این مشکل برای مدت طولانی در هیچ یک از مرورگرهای محبوب ناشناخته باقی نمی ماند. خوشبختانه، پیام خطای «ERR_TOO_MANY_REDIRECTS» به جای آن ظاهر می‌شود، بنابراین می‌توانید سایت را ترک کنید یا – اگر سایت خودتان است – مستقیماً به عیب‌یابی بروید. پیام های خطا بسته به مرورگر متفاوت است، اما در آنچه می گویند مشابه هستند.

گوگل کروم می گوید: «این صفحه کار نمی کند. [URL] شما را بارها هدایت کرد».

نحوه رفع خطای ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

فایرفاکس می گوید “صفحه به درستی هدایت نمی شود”.

نحوه رفع خطای ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

برای مایکروسافت اج، پیام «این صفحه در حال حاضر کار نمی‌کند» است.

نحوه رفع خطای ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

و Safari آن را با “Safari Can’t Open the Page” خلاصه می کند.

نحوه رفع خطای ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

راه حل های ممکن مختلفی وجود دارد

اگر ERR_TOO_MANY_REDIRECTS ظاهر شد چه کاری می توانید انجام دهید؟ از آنجایی که علل می تواند متفاوت باشد، رویکردهای مختلفی نیز برای حل مشکل وجود دارد. خوشبختانه، اکثر آنها سریع اجرا می شوند و بدون دانش قبلی قابل انجام هستند.

نحوه رفع خطای ERR_TOO_MANY_REDIRECTS : کوکی ها را حذف کنید

مطمئناً ساده ترین و سریع ترین راه حذف کوکی ها از مرورگر مربوطه است. این راه حل به صراحت در کروم و فایرفاکس تحت پیغام خطای ERR_TOO_MANY_REDIRECTS پیشنهاد شده است. این گزینه نیز ارزش امتحان کردن با سایر مرورگرها را دارد. اگر خطا به دلیل کوکی های قدیمی باشد، دیگر نباید پس از حذف رخ دهد. پس از حذف کوکی‌های وب‌سایت، مرورگر خود را مجدداً باز کنید تا بررسی کنید که آیا تعمیر کار کرده است یا خیر. برای اینکه از قبل بررسی کنید که آیا مشکل بر صفحه یا مرورگر تأثیر می گذارد، می توانید وب سایت را در مرورگر دیگری به عنوان آزمایش باز کنید.

نحوه رفع خطای ERR_TOO_MANY_REDIRECTS : تمام کش ها را پاک کنید

اگر این روش نیز جواب نداد، می توانید کش را پاک کنید. به عنوان یک بازدید کننده، این به معنای حافظه پنهان مرورگر شما است. اگر مشکل در وب سایت وردپرس شما رخ داد، باید کش وردپرس را نیز پاک کنید. کش سرور نیز می تواند پاک شود. اگر از یک سرویس پروکسی از طریق یک ارائه دهنده شخص ثالث استفاده می کنید، ممکن است حذف این حافظه پنهان نیز مفید باشد. پس از هر حذف، ابتدا بررسی کنید که آیا پیام خطای ERR_TOO_MANY_REDIRECTS همچنان با راه اندازی مجدد نمایش داده می شود.

علت پیام ERR_TOO_MANY_REDIRECTS را پیدا کنید

اگر این روش همچنان مشکل را حل نکرد، ممکن است مشکل عمیق‌تر باشد. حداقل برای سایت وردپرس خود، شما هنوز هم باید به طور قطع بررسی کنید که چگونه مسئله «تغییر مسیرهای بیش از حد» به وجود آمده است. به هر حال، خطر قابل توجهی وجود دارد که سایر بازدیدکنندگان سایت نیز در حلقه بی نهایت گیر کنند. بنابراین، برای یافتن راه حل مناسب، اکنون باید نوع خطا را مشخص کنید. افزونه‌هایی مانند Redirect Path صفحه آسیب‌دیده را تجزیه و تحلیل می‌کنند و سپس، در حالت ایده‌آل، اطلاعاتی در مورد اینکه دقیقاً چه چیزی باعث تغییر مسیر اشتباه شده است، ارائه می‌دهند. این به شما اجازه می دهد تا اقدامات هدفمندی را در برابر آن انجام دهید.

نحوه رفع خطای ERR_TOO_MANY_REDIRECTS : مهاجرت نادرست

یک دلیل رایج برای ERR_TOO_MANY_REDIRECTS انتقال نادرست از HTTP به HTTPS است. یک گواهی SSL نصب کنید و سپس بررسی کنید که آیا ممکن است تغییر مسیرهای زیادی فعال باشد یا خیر. اصولاً توصیه می شود برای شناسایی سریع منابع احتمالی خطا، یک بررسی SSL انجام دهید.

تنظیمات وردپرس را بررسی کنید

اگر این ابزارها کمکی نکردند، توجه خود را به تنظیمات سایت وردپرس خود معطوف کنید. در تنظیمات کلی در داشبورد، بررسی کنید که آیا آدرس وردپرس (URL) و آدرس صفحه (URL) مطابقت دارند یا خیر. یک خطا می تواند به سرعت رخ دهد، به خصوص با پیشوند، که سپس به ERR_TOO_MANY_REDIRECTS منجر می شود.

تست پلاگین ها

همانطور که گفته شد، افزونه ها همچنین می توانند باعث “تغییر مسیرهای بیش از حد” شوند. بهترین راه برای یافتن خطا این است که ابتدا همه افزونه ها را غیرفعال کنید. اگر خطا متوقف شد، هر افزونه را جداگانه بررسی کنید. مقصر را شناسایی کنید، آن را حذف کنید و یا به دنبال جایگزینی بگردید یا بفهمید که خطا از کجا شروع شده است.

داده های پیکربندی را بررسی کنید

اگر این مراحل کمکی نکرد، ممکن است خطا عمیق‌تر باشد. تغییر مسیر نادرست دیگری نیز می تواند دلیلی برای یک پیام ERR_TOO_MANY_REDIRECTS باشد. در این مورد، شما باید با دقت به داده های پیکربندی سرور خود نگاه کنید. این به طور بالقوه می تواند زمان بسیار زیادی طول بکشد، به همین دلیل است که توصیه می شود ابتدا تمام مراحل دیگر را امتحان کنید.

نحوه رفع خطای ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image