فیشال با فرکانس رادیویی

استایل

فیشال با فرکانس رادیویی

تولید کلاژن را تحریک می کند، الیاف الاستیک را سفت می کند و باعث کاهش سلول های چربی می شود

فرکانس رادیویی صورت یک درمان غیر تهاجمی، غیرجراحی و مبتنی بر حرارت است که باعث می‌شود پوست شما سفت‌تر، جوان‌تر و سفت‌تر به نظر برسد.

درمان فیشال با فرکانس رادیویی چیست؟

فرکانس رادیویی صورت یک درمان غیر تهاجمی، غیرجراحی و مبتنی بر حرارت است که تولید کلاژن را تحریک می‌کند، الیاف الاستیک را سفت می‌کند و با استفاده از دستگاه باعث کاهش سلول‌های چربی می‌شود. با این حال، اگر روزاسه دارید، نباید برای درمان مراجعه کنید زیرا مستلزم استفاده از گرما است. گرمای بیش از حد می تواند قرمزی و التهاب را بدتر کند.

چگونه کار می کند؟

فیشال‌های فرکانس رادیویی از دستگاهی استفاده می‌کنند و آن را تا 40 درجه فارنهایت گرم می‌کنند تا مغز را فریب دهد که فکر کند از یک آسیب احتمالی رنج برده‌اید، که در نتیجه مغز شما باعث بهبودی می‌شود. در عوض، این کار تولید کلاژن شما را افزایش می دهد و باعث می شود پوست شما سفت تر، جوان تر و سفت تر به نظر برسد.

زمان درمان فیشال با فرکانس رادیویی

اگر در حال درمان ناحیه دیگری، به غیر از صورت خود، مانند گردن و دکلته، یا بیش از یک ناحیه به طور همزمان هستید، یک صورت با فرکانس رادیویی ممکن است تا 30 دقیقه یا بیشتر طول بکشد. درمان شامل 6 جلسه، 2 جلسه هر هفته به مدت 3 هفته است. با این حال، درمانگر شما می تواند تعداد جلسات مورد نیاز شما را پس از بررسی مناطق مورد نظر شما تعیین کند.

هزینه درمان

هزینه فیشال با فرکانس رادیویی به تعداد مناطقی که می خواهید تحت درمان قرار بگیرید و همچنین تعداد مورد نیاز برای نتایج مطلوب بستگی دارد.

انتظار چه چیزی داشته باشیم

درمانگر شما نیازهای مراقبت از پوست شما را تعیین می کند و یک برنامه درمانی برای هدف قرار دادن مناطق مشکل دار شما تعیین می کند. در روز درمان، پوست شما را تمیز می کنند تا آلودگی و آرایش از روی پوست شما پاک شود. آنها یک ژل رسانا را به ناحیه تحت درمان اعمال می کنند.

وقتی عصا را روی پوست شما حرکت می دهند، احساس گرما می کنید. آنها اطمینان حاصل می کنند که هر ناحیه تحت درمان مقدار مساوی گرما دریافت می کند. آنها چوب را تا 40 درجه فارنهایت گرم می کنند. پس از درمان، آنها یک مرطوب کننده با SPF 15 روی پوست شما می زنند تا از پوست شما محافظت کند و رطوبت را دوباره تامین کند.

زمان پایین

هیچ زمان توقفی در این درمان وجود ندارد. شما می توانید در هر زمانی از روز درمان را انجام دهید و روال روزمره خود را از سر بگیرید، حتی اگر این درمان شامل رفتن به محل کار یا مهمانی باشد.

مشاوره مراقبت های بعد

تنها مراقبت بعدی لازم این است که قبل از بیرون رفتن از کرم ضد آفتاب با SPF 15 روی پوست خود استفاده کنید.

فیشال با فرکانس رادیویی

فیشال با فرکانس رادیویی

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image