درمان های میکرونیدلینگ : همه چیز در مورد درمان های پوستی

استایل

درمان های میکرونیدلینگ

پوست پیر، خطوط ریز، چین و چروک، آکنه، سوختگی، جای زخم جراحی، هایپرپیگمانتاسیون، کشش، بافت و منافذ بزرگ شده را درمان کنید.

میکرونیدلینگ یا درمان القای کلاژن (CIT) یک روش کم تهاجمی و بدون جراحی است که باعث افزایش کلاژن و تولید الاستیک می شود – مناسب برای تمام پوست ها.

درمان های میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ یا درمان القای کلاژن (CIT) یک روش کم تهاجمی و غیر جراحی است که باعث افزایش کلاژن و تولید الاستیک می شود. این کار با استفاده از یک MicroPen الکترونیکی انجام می‌شود که از سوزن‌هایی به اندازه ریز منافذ ریز تشکیل شده است که به پوست شما آسیب می‌رساند.

این درمان می تواند به درمان پوست پیر، خطوط ریز، چین و چروک، آکنه، سوختگی، یا جای زخم جراحی، هایپرپیگمانتاسیون، کشش، بافت و منافذ بزرگ شده کمک کند. میکرونیدلینگ را می توان برای تمام پوست ها و انواع پوست انجام داد زیرا به اپیدرم آسیب نمی رساند.

با این حال، میکرونیدلینگ برای افرادی که در 3 ماه گذشته از داروهای ضد آکنه استفاده کرده‌اند، بریدگی‌ها، زخم‌های باز، ساییدگی یا کبودی داشته‌اند، در سال گذشته تحت پرتو درمانی پوست قرار گرفته‌اند، ویروس هرپس سیمپلکس در محل درمان داشته‌اند، مناسب نیست. عفونت پوستی، در انتظار یا شیردهی و سابقه اسکار هیپرتروفیک یا بهبود زخم.

خطر تجربه هایپرپیگمانتاسیون پس از التهاب کمتر است. این درمان را می توان در نواحی حساس مانند گردن، چشم ها و پشت دست ها انجام داد.

چگونه کار می کند؟

درمانگر از یک دستگاه الکترونیکی متشکل از 12 تا 36 سوزن با اندازه میکرو منافذ استفاده می کند تا بسته به محل درمان، به آرامی به لایه های بالایی پوست تا عمق 0.25 تا 2.5 میلی متر نفوذ کند. این عمل باعث ایجاد زخم های سوزنی ریز در پوست می شود که بدن را برای ایجاد الیاف کلاژن و الاستین تشویق می کند. این باعث می شود پوست شما پرتر شود و ظاهر خطوط ریز، چین و چروک و جای زخم را کاهش دهد.

زمان درمان های میکرونیدلینگ

درمان میکرونیدلینگ با احتساب زمان آماده سازی 1 ساعت طول می کشد. می توانید هر 4 تا 6 هفته یکبار درمان را انجام دهید.

هزینه درمان های میکرونیدلینگ

هزینه درمان میکرونیدلینگ به ناحیه تحت درمان و تعداد درمان های مورد نیاز بستگی دارد.

انتظار چه چیزی داشته باشیم؟

شما برای مشاوره به درمانگر مراجعه خواهید کرد که از شما سوالاتی در مورد سابقه پزشکی شما می پرسد تا مشخص شود که آیا واجد شرایط درمان هستید یا خیر. درمانگر با استفاده از کرم بی حس کننده موضعی پوست شما را تمیز و بی حس می کند.

پس از 30 دقیقه، درمانگر کرم بی‌حس‌کننده را برمی‌دارد و از یک ژل تحریک‌کننده کلاژن استفاده می‌کند. با استفاده از یک دستگاه الکترونیکی حاوی سوزن هایی به اندازه ریز منافذ، زخم های ریزی در پوست شما ایجاد می کنند. آنها به تنظیم سرعت و طول سوزن در طول عمل ادامه می دهند تا ضربه را در نواحی درمان افزایش دهند.

پس از درمان، ماسک کامل هیالورونیک اسید یا LED را برای آبرسانی، التیام و محافظت از پوست شما اعمال می کنند. سپس سرم ویتامین C حاوی پپتیدها، فاکتورهای رشد و اسید هیالورونیک را اعمال می کنند.

زمان پایین

ممکن است یک هفته طول بکشد تا پوست شما نرمال شود. 1 تا 2 روز طول می کشد تا پوستتان آرام شود و پس از آن، در روزهای بعد احساس سفتی خواهید کرد و در برخی نواحی پوستتان خشک و پوسته پوسته می شود. در عرض یک یا دو هفته پوست شما صاف تر و روشن تر به نظر می رسد.

مشاوره مراقبت های بعد از انجام

پس از درمان، پوست شما احساس می کند که در زیر نور خورشید قرار گرفته است. ممکن است به دلیل ورود سوزن به پوستتان خونریزی و کبودی خفیف داشته باشید. اما ماسک LED باید به حداقل رساندن این امر کمک می کرد. این از 24 تا 48 ساعت طول خواهد کشید.

نکات مراقبت بعد از آن عبارتند از:

  • از بیرون رفتن زیر نور مستقیم خورشید خودداری کنید
  • از استفاده از محصولات مراقبت از پوست حاوی رتینول، آلفا هیدروکسی اسیدها و عوامل مشابه خودداری کنید
  • از پپتیدهای محرک کلاژن استفاده کنید
  • تا 24 ساعت از آرایش کردن خودداری کنید
  • یک ماسک خنک کننده صورت بزنید
  • از سرم آنتی اکسیدانی استفاده کنید
  • از هر گونه فعالیت بدنی که باعث تعریق می شود خودداری کنید
  • مقدار زیادی آب بنوشید تا هیدراته بمانید

درمان های میکرونیدلینگ

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

درمان های میکرونیدلینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image