افزایش عمر باتری ایرپاد با روش های آسان

کامپیوتر

افزایش عمر باتری ایرپاد

اگر باتری AirPods شما به سرعت تخلیه می شود و زمان استفاده از آن به میزان قابل توجهی کاهش می یابد، در اینجا نکاتی برای بهبود آن وجود دارد. هنگامی که برخی از توصیه های اینجا را بر اساس نیاز خود دنبال کنید، عمر باتری AirPods شما باید افزایش یابد. این تضمین می‌کند که دوام بیشتری داشته باشد و می‌توانید با استفاده از AirPods (نسل اول، دوم و سوم)، AirPods Pro یا AirPods Max به آهنگ‌های بیشتری گوش دهید یا ساعت‌های طولانی صحبت کنید.

باتری AirPods چقدر دوام می آورد؟

پشتیبان گیری از باتری هر دستگاه، از جمله AirPods، به عوامل مختلفی بستگی دارد. اپل عددی را که از آزمایش در محیط‌های آزمایشگاهی خاص به دست می‌آورد، تحت استانداردهای تعیین‌شده تبلیغ می‌کند.

اپل ادعا می‌کند ساعت‌های زیر برای ایرپادها با یک بار شارژ زمانی که صدا روی ۵۰ درصد تنظیم شده است، زمان گوش دادن دارد:

 • AirPods نسل اول: 5 ساعت
 • AirPods نسل دوم: 5 ساعت
 • AirPods نسل سوم: 6 ساعت
 • AirPods Pro: 4.5 ساعت
 • AirPods Max: 20 ساعت
هدست

با کیس AirPods ساعت‌های زیر را برای گوش دادن دریافت می‌کنید:

 • ایرپادهای نسل اول: 24 ساعته
 • ایرپادهای نسل دوم: 24 ساعته
 • AirPods نسل سوم: 30 ساعت
 • AirPods Pro: 24 ساعت
 • AirPods Max: قاب نمی تواند هدفون را شارژ کند.

اپل در مورد طول عمر باتری AirPods صحبتی نمی کند. اما معمولاً نتایج به این نتیجه رسیده است که AirPods شما برای دو سال خوب هستند. پس از آن، طول عمر باتری آنها به طور قابل توجهی کاهش می یابد و حتی ممکن است منجر به کاهش دائمی صدا شود.

12 نکته برای بهبود عمر باتری AirPods

در اینجا چند نکته مفید وجود دارد تا ساعات بیشتری از AirPods خود استفاده کنید. حالا من از شما انتظار ندارم که همه اینها را هر بار دنبال کنید. اما هنگامی که در مورد این موارد مطلع شدید، می توانید هر زمان که باتری شما کم است و از شارژر دور هستید از آنها استفاده کنید.

نکات افزایش عمر باتری ایرپاد : از AirPods با صدای کمتر استفاده کنید

عمر باتری ذکر شده در بالا زمانی است که میزان صدا روی 50٪ تنظیم شده باشد. اگر از AirPods خود با حداکثر صدا استفاده می کنید، باتری بیشتری مصرف می کند. بنابراین، در صورت لزوم، سعی کنید از آنها با حجم کم استفاده کنید که برای استفاده طولانی مدت خوب است و برای گوش شما نیز مفید است.

هدفون

AirPods خود را در جعبه شارژ قرار دهید

اغلب با ایرپاد در گوشم به خواب می روم و یک شبه آن ها جدا می شوند و بیرون از کیس می مانند. صبح، وقتی باتری آنها را چک می کنم، قرمز است.

هر زمان که از AirPods استفاده نمی‌کنید، آن‌ها را داخل قاب خود قرار دهید تا شارژ شوند و باتری فعلی‌شان حفظ شود.

نکات افزایش عمر باتری ایرپاد : درب کیس را بی جهت باز نکنید

هنگامی که قاب AirPods را باز می کنید، چراغ وضعیت آن می درخشد و برای اتصال به iPhone، iPad یا Mac شما در دسترس قرار می گیرد. باز کردن درب کیس در مواقعی که نیازی نیست باعث هدر رفتن باتری می شود. بنابراین، لطفا از انجام این کار خودداری کنید.

AirPods “Hey Siri” را غیرفعال کنید

ایرپادهای نسل دوم و جدیدتر از هندزفری سیری پشتیبانی می‌کنند. وقتی این فعال باشد، میکروفون‌های AirPods همیشه در حال گوش دادن به کلمه داغ «Hey Siri» هستند.

ایرپادها باتری‌های کوچکی دارند و اگر می‌خواهید کمی کار اضافی از آن‌ها داشته باشید، می‌توانید این ویژگی را با رفتن به تنظیمات آیفون > سیری و جستجو غیرفعال کنید و Listen برای «Hey Siri» را خاموش کنید.

توجه: این گزینه «Hey Siri» را برای آیفون شما نیز خاموش می کند.

نکات افزایش عمر باتری ایرپاد : صدای مکانی را خاموش کنید

هنگامی که به صفحه رسمی اپل ایرپادز می‌روید، اشاره می‌کند که پشتیبان‌گیری باتری نسل سوم ایرپاد شما با استفاده از صدای مکانی یک ساعت کاهش می‌یابد.

دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم این روی AirPods Pro و Max تأثیر نمی گذارد. بنابراین، اگر می‌خواهید بیشترین بهره را از AirPods خود ببرید، صدای فضایی را خاموش کنید.

افزایش عمر باتری ایرپاد

نکات افزایش عمر باتری ایرپاد : حالت حذف نویز فعال و شفافیت را غیرفعال کنید

صفحه AirPods اپل همچنین اشاره می کند که خاموش کردن ANC و حالت شفافیت زمان گوش دادن شما را 30 دقیقه افزایش می دهد. اگر به این ویژگی‌ها نیاز ندارید، برای بهبود عمر باتری AirPods، آن‌ها را خاموش کنید.

مرکز کنترل آیفون را بیاورید و نوار لغزنده صدا را فشار دهید. اکنون، روی نمادهای مناسب ضربه بزنید تا حالت لغو نویز و شفافیت خاموش شود.

افزایش عمر باتری ایرپاد

امکانات اضافی را کاهش دهید

ارقام عمر باتری زمان گوش دادن ساده با ویژگی‌های اضافی خاموش است. لحظه ای که از امکانات اضافی استفاده می کنید، باتری AirPods آسیب می بیند. هر چیز اضافی مانند صدای Live Listen، سطح هدفون و تقویت مکالمه را خاموش کنید تا با یک بار شارژ بیشترین زمان را از AirPods خود ببرید.

به جای هر دو از یک ایرپاد استفاده کنید

من هرگز از این استفاده نمی‌کنم زیرا با استفاده از یک AirPod خیلی راحت نیستم. احساس ناقص بودن می کند. اما اگر در شرایط سختی هستید که باتری کمی باقی مانده است، و فقط باید یک تماس طولانی را ادامه دهید یا به چیزی گوش دهید، یکی از AirPods را در جعبه نگه دارید و فقط از یکی استفاده کنید. وقتی باتری یکی از ایرپادها تمام شده است از غلاف دیگر استفاده کنید.

افزایش عمر باتری ایرپاد

از دمای خیلی گرم یا خیلی سرد خودداری کنید

مانند تمام محصولات اپل، باتری AirPods زمانی که در دماهای غیرمعمول کار می‌کند بهترین عملکرد را دارد. اگر در محیطی بسیار گرم یا سرد قرار دارید، می تواند بر زمان گوش دادن که معمولاً دریافت می کنید تأثیر منفی بگذارد.

علاوه بر این، اگر ایرپادهای شما به دلیل شارژ شدن روی MagSafe یا شارژر بی سیم داغ هستند، آنها را برای مدتی بدون استفاده بگذارید تا کیس و ایرپادها خنک شوند.

به آخرین سیستم عامل AirPods به روز رسانی کنید

مانند iPhone، iPad، Watch، Mac و سایر دستگاه‌ها، AirPods شما نیز به‌روزرسانی دریافت می‌کند. این خیلی مکرر نیست و به طور خودکار بدون دخالت دستی شما اتفاق می افتد. اما اگر دائماً عمر باتری ضعیفی دارید، مطمئن شوید که AirPods شما بر روی جدیدترین سیستم عامل است.

AirPods خود را بازنشانی کنید

اگر هیچ یک از راه حل های بالا کمکی نکرد، می توانید ایرپادها را لغو جفت کنید و دوباره آنها را جفت کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است:

1) تنظیمات را باز کنید و روی بلوتوث ضربه بزنید.

2) روی (i) در کنار نام AirPods ضربه بزنید.

3) روی Forget This Device ضربه بزنید.

4) ایرپادها را در کیس خود قرار دهید و با فشار دادن دکمه روی کیس آنها را جفت کنید.

افزایش عمر باتری ایرپاد

نکات اضافی مربوط به باتری AirPods

در اینجا چند نکته مفید اضافی برای استفاده حداکثری از AirPods و باتری کیس آنها آورده شده است:

 • از شارژ بهینه استفاده کنید.
 • قاب AirPods را بیش از حد شارژ نکنید.
 • اگر قصد دارید ایرپادها را برای مدت طولانی بدون استفاده نگهداری کنید، کیس را تا 50 درصد شارژ کنید. هیچ محصول اپل را با شارژ کامل یا خالی ذخیره نکنید.
 • AirPods و قاب آنها را تمیز و خشک نگه دارید.

نکته و ترفند اپل استور برای تعویض باتری AirPods

اگر ایرپادهای شما خیلی قدیمی هستند، ممکن است به فکر تعویض یا حتی تعمیر باتری آن باشید. اکنون، مرد اپل استور از شما می‌خواهد که پول بیشتری بپردازید و اصرار به خرید ایرپادهای جدید داشته باشید. اما اگر دوست دارید، در اینجا ترفندی وجود دارد که آنها را وادار به سرویس باتری AirPods با قیمت بسیار پایین تر کنید.

یک نسخه پشتیبان برای AirPods خود در نظر بگیرید

طبق گزارش‌ها، تقاضای AirPods به دلیل افزایش رقابت از سوی برندهای ارزان‌تر در حال کاهش است. اکنون، من از سال 2018 از AirPods استفاده می کنم و آنها را دوست دارم. اما اگر فردی هستید که زیاد سفر می‌کنید یا به هر دلیلی دائماً شارژتان تمام می‌شود، خرید یک جایگزین ارزان‌تر ایرپاد را در نظر بگیرید. می توانید از آن در کنار AirPods خود استفاده کنید. یکی دیگر از گزینه های مفید این است که روی یک پاوربانک خوب سرمایه گذاری کنید که بتواند آیفون، اپل واچ و ایرپاد شما را چندین بار شارژ کند.

افزایش عمر باتری ایرپاد

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image