خاموش کردن سیری از اپل واتچ

کامپیوتر

خاموش کردن سیری از اپل واتچ

می توانید با استفاده از چهار راه مختلف با سیری در اپل واچ خود تماس بگیرید و از آن بخواهید کارهایی را برای شما انجام دهد. با این حال، اگر فکر می‌کنید سیری مفید نیست یا از راه‌اندازی تصادفی و غیرضروری دستیار صوتی خسته شده‌اید، غیرفعال کردن آن تنها به چند ضربه نیاز دارد.

در اینجا نحوه خاموش کردن سیری در Apple Watch با هر نسخه اخیر watchOS از جمله watchOS 8 و watchOS 9 آمده است.

دلایل خاموش کردن سیری در اپل واچ

از آنجایی که شما در این صفحه هستید، مطمئن هستم که دلایل خود را دارید. اما در اینجا چند مورد وجود دارد که فکر می کنم ممکن است بخواهید به سرعت از آنها عبور کنید.

خاموش کردن سیری از اپل واتچ

1) در حین تمرینات، به ویژه فشارهای فشاری، Digital Crown توسط بالای دست فشار داده می شود که بی جهت سیری را فراخوانی می کند. این همچنین می تواند هنگام نگه داشتن میله / دستگیره در اتوبوس، قطار و غیره رخ دهد.

۲) هنگامی که با مردم صحبت می کنید و اپل واچ خود را برای دیدن زمان بالا می آورید، سیری ممکن است فعال شود و به کلمات شما گوش دهد حتی اگر هرگز «Hey Siri» را نگفته باشید. این به دلیل ویژگی Raise to Speak است که آن را به طور خودکار فعال می کند.

3) همیشه آیفون خود را در نزدیکی خود دارید. یا از خانه کار می کنید و مک، آی پد یا هوم پاد خود را در اطراف دارید و بنابراین به استفاده از سیری در صفحه نمایش کوچک اپل واچ اهمیت نمی دهید.

4) به دلیل ناتوانی یا ترجیح شخصی، از Type to Siri در iPhone و Mac خود استفاده می کنید. اما از آنجایی که Type to Siri در اپل واچ در دسترس نیست، فکر می کنید بهتر است ویژگی دستیار صوتی را به طور کلی روی مچ دست خود خاموش کنید.

5) شما نگرانی هایی در مورد حریم خصوصی دارید. بنابراین، نمی‌خواهید این رایانه کوچک همیشه به شما گوش دهد (میکروفون اپل واچ و سایر دستگاه‌های فعال «Hey Siri» دائماً به کلمه داغ «Hey Siri» گوش می‌دهند).

چگونه سیری را در اپل واچ غیرفعال کنیم

می‌توانید سیری اپل واچ خود را مستقیماً از تنظیمات دستگاه یا برنامه Watch در آیفون خود خاموش کنید. ما هر دو را به شما نشان خواهیم داد. از هر کدام بنا به راحتی خود استفاده کنید.

از اپل واچ

در اینجا نحوه خاموش کردن سیری در اپل واچ آمده است:

  • Digital Crown را فشار دهید و Settings را انتخاب کنید.
  • به پایین اسکرول کنید و روی Siri ضربه بزنید.
  • کلیدهای Listen for “Hey Siri”، Raise to Speak را خاموش کنید و Digital Crown را فشار دهید.
  • پس از خاموش کردن سوئیچ سوم و آخر، روی Turn Off Siri برای تایید ضربه بزنید.
خاموش کردن سیری از اپل واتچ

با انجام این کار، سیری به طور کامل در اپل واچ شما غیرفعال می شود. با این حال، اگر می خواهید فقط یک یا یک روش خاص برای فراخوانی Siri را خاموش کنید، آن سوئیچ را خاموش کنید و بقیه را فعال بگذارید. برای مثال، اگر نمی‌خواهید سیری را با فشار دادن Digital Crown فعال کنید، Press Digital Crown را خاموش کنید و دو روش دیگر را فعال کنید.

نکته: اگر پاسخ‌های صوتی Siri را دوست ندارید، روی بازخورد صوتی ضربه بزنید و فقط هدفون را انتخاب کنید.

از آیفون

برای غیرفعال کردن سیری در اپل واچ با استفاده از آیفون، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • برنامه iOS Watch را باز کنید.
  • از قسمت My Watch روی Siri ضربه بزنید.
  • Listen for “Hey Siri” را خاموش کنید، Raise to Speak را بلند کنید و Digital Crown را فشار دهید.
خاموش کردن سیری از اپل واتچ

به این ترتیب می توانید استفاده از سیری را در اپل واچ خود متوقف کنید.

اگر نظر خود را تغییر دهید، فعال کردن مجدد سیری در اپل واچ به همین سادگی است. به سادگی مراحل بالا را دنبال کنید و ضامن ها را فعال کنید.

خاموش کردن سیری از اپل واتچ

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image