نحوه ارسال پیام زمان دار در تلگرام

کامپیوتر

نحوه ارسال پیام زمان دار در تلگرام

در چند سال اخیر، تلگرام به عنوان یک جایگزین مناسب برای واتس اپ محبوبیت زیادی به دست آورده است. اخیراً پاول دوروف، مدیر عامل تلگرام اعلام کرده است که کاربران تلگرام به زودی می توانند نام های کاربری را در پلتفرمی به نام Fragment خریداری و بفروشند.

در مقایسه با رقبایی مانند واتس اپ و سیگنال، تلگرام چندین ویژگی در آستین خود دارد که تجربه کلی کاربر را بهبود می بخشد. اگر فردی هستید که از تلگرام برای کار، شخصی یا کاری استفاده می‌کنید، امکان زمان‌بندی پیام‌ها ممکن است بسیار مفید باشد. در اینجا نحوه استفاده از ویژگی پیام زمانبندی داخلی در پلتفرم آورده شده است.

نحوه ارسال پیام زمان دار در تلگرام

برنامه ریزی پیام ها واقعا آسان است. فقط تلگرام را باز کنید و گروه یا چت شخصی را که می خواهید پیام ارسال کنید باز کنید.

پس از اتمام، پیامی را که می خواهید ارسال کنید تایپ کنید و به جای کلیک بر روی نماد ارسال در سمت راست پایین صفحه، طولانی ضربه بزنید تا دو گزینه را مشاهده کنید.

گزینه «Schedule message» را انتخاب کنید و تلگرام از پیش تنظیماتی را به شما نشان می دهد که به شما امکان می دهد در 30 دقیقه، دو ساعت یا هشت ساعت آینده پیام ارسال کنید.

اگر می‌خواهید پیام را در زمان یا تاریخ سفارشی ارسال کنید، گزینه «ارسال در تاریخ خاص» را انتخاب کنید و به شما امکان می‌دهد تاریخ را همراه با زمانی که می‌خواهید پیام را برای آن زمان‌بندی کنید، انتخاب کنید.

اکنون روی دکمه آبی رنگ ارسال ضربه بزنید و پیام در زمان تعیین شده تحویل داده می شود.

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

نحوه ارسال پیام زمان دار در تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image