نحوه ساخت استیکر واتس اپ

کامپیوتر

نحوه ساخت استیکر واتس اپ

استیکرها به روشی سرگرم‌کننده و خلاقانه برای جذاب‌تر کردن مکالمات در واتس‌اپ تبدیل شده‌اند. کاربران می توانند بسته های استیکر از قبل موجود را دانلود کنند، اما امکان ایجاد استیکرهای شما حتی با استفاده از چهره شما نیز وجود دارد! در این مقاله نحوه ایجاد استیکر واتس اپ را به شما نشان می دهیم.

چگونه استیکرهای شخصی واتساپ بسازیم؟

برای ایجاد استیکرهای واتساپ خود، یک برنامه ساخت استیکر، مانند Sticker Maker یا Sticker Studio (یا هر برنامه استیکر ترجیحی دیگری) را دانلود کنید. اکثر برنامه ها برای ایجاد استیکر شخصی شما به همین روش کار می کنند. پس از نصب برنامه، گزینه “آپلود تصویر” را با علامت + انتخاب کنید. بعد از اینکه عکس شما در برنامه آپلود شد، می توانید آن را به شکل دلخواه استیکر خود ویرایش و برش دهید. پس از این، استیکر جدید خود را در گالری عکس یا در بسته استیکر جدید خود ذخیره کنید، که هر زمان که دوست دارید می توانید آن را به واتس اپ صادر کنید. از استفاده مکرر استیکرها در مکالمات خود با خانواده و دوستان لذت ببرید!

چگونه استیکرهای واتس اپ را آنلاین بسازیم؟

اگر ترجیح می دهید برنامه ای را در تلفن خود دانلود نکنید، می توانید از WASticker استفاده کنید.

  • برای استفاده از WASticker، صفحه وب را در مرورگر تلفن همراه، تلفن، لپ تاپ یا رایانه شخصی خود باز کنید.
  • برای افزودن تصویری که می‌خواهید به برچسب تبدیل شود، روی «انتخاب تصویر» کلیک کنید. پس از آپلود تصویر، شماره WhatsApp خود را اضافه کنید. تصاویر باید در قالب JPG، PNG یا WEBP باشند. اگر می خواهید یک استیکر متحرک داشته باشید، می توانید از GIF استفاده کنید.
  • با استفاده از ابزار برش، باید تصویر را به نسبت 1:1 برش دهید.
  • وقتی از برچسبی که ایجاد کردید راضی بودید، ایجاد و ارسال را انتخاب کنید.
  • سپس استیکر به شماره واتس آپی که وارد کرده اید ارسال می شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برچسب را به موارد دلخواه خود اضافه کنید. برخی از برچسب ها بهتر از دیگران کار می کنند. تصاویر بدون پس‌زمینه ممکن است بهتر به نظر برسند، یا حداقل استیکرهای بیشتری مانند زمانی که آنها را در واتس‌اپ ارسال می‌کنید.

نحوه ساخت استیکر واتس اپ

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

نحوه ساخت استیکر واتس اپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image