تغییر فونت در واتس اپ

کامپیوتر

تغییر فونت در واتس اپ

Whatsapp یکی از محبوب ترین سرویس های پیام رسانی فوری در جهان است. نه تنها می توانید پیام های متنی ارسال کنید، بلکه می توانید صداهای ضبط شده، تصاویر و فیلم ها را نیز ارسال کنید. در این مقاله، ما به شما نشان می دهیم که چگونه پیام های متنی ارسالی را با استفاده از فونت های مختلف قالب بندی کنید.

تغییر فونت در واتس اپ : در واتساپ با فونت پررنگ بنویسید

برای نوشتن با فونت پررنگ، Whatsapp را راه اندازی کنید و یک چت را باز کنید.

پیام خود را در کادر متنی تایپ کنید و دو ستاره آستریکس را در ابتدا و انتهای متنی که می‌خواهید به صورت پررنگ *like this* باشد قرار دهید. قبل از ارسال پیام، متن به طور خودکار در قسمت پیام با فونت پررنگ خواهد بود.

نوشتن متن به صورت مورب

برای نوشتن به صورت مورب باید زیرخط و ابتدا و انتهای متن را به صورت اینجوری _like this_ قالب بندی کنید. مانند مورد بالا، قبل از اینکه روی ارسال کلیک کنید، متن به صورت مورب در کادر متن ظاهر می شود.

نوشتن متن خط خطی

برای ایجاد متنی که دارای یک خط است (متنی که خط کشیده شده است)، باید متن مورد نظر خود را بین دو تایلد ~مثل این~ قرار دهید. مانند قبل، متن اصلاح شده را قبل از ارسال پیام مشاهده خواهید کرد.

نوشتن متن در Monospace

اگر می‌خواهید پیام خود را به صورت تک‌فضا قرار دهید، سه بکتیک در دو طرف متن قرار دهید . “`like this“`

تغییر فونت با استفاده از کلیدهای میانبر

اگر ترجیح می دهید همه کارها را به صورت دستی انجام ندهید، البته یک گزینه ساده با استفاده از میانبرها در Android و iPhone وجود دارد:

روی متنی که وارد می‌کنید در قسمت متن ضربه بزنید و نگه دارید، سپس BI U را انتخاب کنید.

سپس اصلاحی را که می خواهید از منو استفاده کنید انتخاب کنید .

همانطور که متوجه خواهید شد، همه عکس‌های اینجا در iOS هستند اما واتس‌اپ همان سرویس را در دستگاه‌های اندرویدی ارائه می‌دهد. به جای کلیک کردن بر روی نماد BIU برای انتخاب تغییر خود، پس از برجسته کردن متن خود، روی 3 نوار در سمت راست منو کلیک کنید و از آنجا ادامه دهید.

تغییر فونت در واتس اپ

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

تغییر فونت در واتس اپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image