بازیابی اکانت مسدود شده واتس اپ

کامپیوتر

بازیابی اکانت مسدود شده واتس اپ

آیا اکانت واتساپ شما به حالت تعلیق درآمده است؟ اگرچه معمول نیست، اما ممکن است اتفاق بیفتد. اگر این اتفاق برای شما افتاده است ناامید نشوید: در این مقاله دلایل احتمالی تعلیق شما، نحوه بازیابی حساب خود و تفاوت های بین تعلیق موقت و دائم را توضیح خواهیم داد.

بازیابی اکانت مسدود شده واتس اپ : چگونه یک حساب کاربری موقتاً معلق را بازیابی کنیم؟

راه حل ساده است اگر پیامی را روی صفحه مشاهده کنید مبنی بر اینکه حساب شما به طور موقت به حالت تعلیق درآمده است و به دنبال آن یک تایمر وجود دارد. معمولاً زمانی که واتس‌اپ شما را مسدود می‌کند، در صورتی است که از برنامه‌های غیررسمی مانند WhatsApp Plus یا GB WhatsApp استفاده کرده‌اید. در این صورت، توصیه می کنیم اگر نمی خواهید حساب خود را برای همیشه مسدود کنید، به نسخه رسمی پلتفرم (قبل از اینکه تایمر به صفر برسد) بازگردید. قبل از اینکه مطمئن شوید هیچ یک از مکالمه‌های ذخیره شده در برنامه‌های «دزدان دریایی» را از دست نمی‌دهید، چندین مرحله ساده باید انجام دهید.

برای تهیه نسخه پشتیبان از GB WhatsApp وارد اپلیکیشن شده و مسیر More options > Chats > Backup را دنبال کنید. سپس به Phone Settings > Storage بروید. پوشه ای که فایل های GB WhatsApp در آن قرار دارند را پیدا کنید و نام آن را به “WhatsApp” تغییر دهید. می توانید برنامه غیر رسمی را حذف نصب کنید، نسخه رسمی را دانلود کنید و نسخه پشتیبان موجود را بازیابی کنید.

اگر واتس اپ پلاس دارید، می توانید از این مرحله صرف نظر کنید زیرا تاریخچه چت به طور خودکار به نسخه رسمی سرویس منتقل می شود. Plus را حذف کنید، WhatsApp را دانلود کنید و نسخه پشتیبان را بازیابی کنید.

چگونه حسابی که برای همیشه معلق شده است را بازیابی کنیم؟

اگر پیامی دریافت کردید که شماره تلفن شما در واتس اپ به حالت تعلیق درآمده است. برای کمک با پشتیبانی تماس بگیرید، وضعیت کمی پیچیده تر است. این نوع تعلیق به این دلیل است که شما شرایط استفاده واتس اپ را نقض کرده اید.

دلایل اصلی برای مسدود کردن نامحدود حساب به موارد زیر مربوط می شود:

  • ارسال پیام های انبوه و هرزنامه
  • سوء استفاده از لیست های پخش مزاحم. اگر برنامه شکایات متعددی از سایر کاربران دریافت کند، آزاردهنده تلقی می شوند
  • استفاده از لیست های تماس غیرقانونی که به طور غیرقانونی به دست آمده است، مانند شماره های خرید
  • به اشتراک گذاری محتوای ممنوعه، مانند پیام هایی که نفرت انگیز یا نژادپرستانه هستند، تهدید و آزار و غیره.

اگر از واتس اپ برای هیچ یک از این مقاصد استفاده نکرده اید، می توانید با برنامه تماس بگیرید تا دلیل بلاک شدن خود را جویا شوید و بخواهید حساب خود را بازیابی کنید. برای انجام این کار، یک ایمیل به سرویس پشتیبانی واتس اپ بنویسید و توضیح دهید که این یک خطا است و درخواست فعال سازی مجدد کنید. واتس اپ تضمین می کند که مورد به مورد بررسی می کند تا مرتکب بی عدالتی نشود، بنابراین اگر شرایط استفاده از آن را زیر پا نگذاشته اید، ممکن است به شما اجازه استفاده مجدد از حساب خود را بدهد.

چگونه از تعلیق واتس اپ جلوگیری کنیم؟

اگرچه اینها عمدتاً عقل سلیم هستند، اما ما برای جلوگیری از بروز مشکل در استفاده از سرویس پیام رسانی، برخی از دستورالعمل های اساسی را به شما یادآوری می کنیم.

  • به افرادی که از طریق برنامه با آنها در ارتباط هستید احترام بگذارید. وقتی نوبت به یک مخاطب جدید می رسد، حتما خودتان را معرفی کنید، توضیح دهید که چگونه آن شماره تلفن را به دست آورده اید و البته اگر طرف مقابل از شما درخواست کرد که دیگر آن را ننویسید، به خواسته های او احترام بگذارید.
  • در صورت مدیریت یک یا چند گروه، مسئولیت محتوای درون آنها بر عهده شماست. بنابراین، توصیه می‌کنیم ناظران را با دقت و مسئولانه انتخاب کنید و مجوزها را محدود کنید تا فقط شما تصمیم بگیرید که چه کسی می‌تواند پیام ارسال کند و چه کسی نباید پیام ارسال کند. و البته، افرادی را که درخواست نکرده‌اند عضو گروه باشند، اضافه نکنید.
  • در نهایت، به حریم خصوصی افراد احترام بگذارید. هرگز اطلاعات خصوصی یا محتوای در معرض خطر را فوروارد نکنید، یا پیام هایی را برای آسیب رساندن به دیگران پخش نکنید.

بازیابی اکانت مسدود شده واتس اپ

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

بازیابی اکانت مسدود شده واتس اپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image