ارسال پیام به خود در واتس آپ

کامپیوتر

ارسال پیام به خود در واتس آپ

واتس اپ در حال عرضه Message Yourself است، ویژگی جدیدی که به شما امکان می دهد در واتس اپ برای خود پیام بنویسید. این ممکن است یک ویژگی عجیب به نظر برسد. با این حال در واقع چندین مزیت وجود دارد. به عنوان مثال ترک کردن یادداشت های صوتی، لیست کارهای انجام شده، ذخیره عکس ها و موارد دیگر. این مقاله به ویژگی‌های کلیدی WhatsApp Message خودتان می‌پردازد.

ویژگی های WhatsApp Message Yourself چیست؟

داشتن یک چت WhatsApp که در آن فقط شما به عنوان فرستنده و گیرنده پیام ها حضور دارید ممکن است احمقانه به نظر برسد. با این حال، این ویژگی مزایای بسیاری دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • یادداشت برداری: با این ترفند، می توانید لیست خرید خود را یادداشت کنید، آن توصیه سریال عالی از یک دوست یا نقل قول هایی از کتابی که بسیار قدردان آن هستید. همه این اطلاعات را می توان در یک چت که فقط شما می توانید آن را مشاهده کنید (از واتس اپ در گوشی یا رایانه شخصی خود) ضبط کنید و با گزینه جستجوی این برنامه به راحتی می توانید مکان آن را پیدا کنید. لیست خرید، لینک های جالب، فیلم ها، عکس ها، یادآوری ها، قرار ملاقات ها و سایر اطلاعات مهم را بنویسید.
  • ذخیره اطلاعات در فضای ابری: این ترفند همچنین به شما امکان می دهد انواع فایل ها و داده ها را ذخیره کنید، از فیلم ها و یادداشت های صوتی گرفته تا کارت پرواز و مکان هایی که می خواهید به خاطر بسپارید. نکته مهم این است که باید مطمئن شوید آنچه را که می‌خواهید ذخیره کنید به مکالمه واتس‌اپ خود با خودتان فوروارد کرده‌اید، گویی یک حافظه مجازی یا ابری شخصی و به راحتی قابل دسترسی است.
  • می توانید پیامی را به بالای لیست پین کنید تا آن را فراموش نکنید.

نحوه ارسال پیام به خود در واتس آپ

عملکرد Message Yourself به شما امکان می دهد با یک لمس ساده انگشت خود با خودتان ارتباط برقرار کنید. فقط یک مکالمه جدید را شروع کنید و وقتی لیست مخاطبین ظاهر شد، نمایه خود را انتخاب کنید که در بالای صفحه ظاهر می شود. سپس یک بحث کاملاً رمزگذاری شده باز می‌شود. برای استفاده از این گزینه، باید حداقل نسخه 22.23.74 در iOS یا نسخه 2.22.23.77 در Android WhatsApp داشته باشید. از زمانی که متا در حال حاضر این ویژگی را برای همه این کاربران عرضه می کند، اگر هنوز وارد نشده اند، وحشت نکنید. بنابراین آنها باید در هفته های آینده وارد شوند.

چگونه در واتس اپ بدون Message Yourself به خودتان پیام بدهید؟

با این وجود، تا زمان انتشار ویژگی اختصاصی پیام خود در واتس اپ، امکان ارسال پیام با استفاده از یک ترفند وجود داشت. تا زمانی که Message Yourself به طور کامل منتشر نشده باشد، ممکن است همچنان لازم باشد از این ترفند برای ارسال پیام به خودتان استفاده کنید. این قابلیت در تمامی نسخه های واتس اپ (آیفون، اندروید، دسکتاپ) کار می کند.

اکنون که همه چیز آماده است، فقط این مراحل ساده را دنبال کنید:

  • شماره تلفن خود را به دفترچه آدرس خود اضافه کنید: مانند زمانی که فرد جدیدی را به دفترچه تلفن خود اضافه می کنید، دنبال کنید، اما نام و شماره تلفن خود را وارد کنید.
  • WhatsApp را باز کنید و یک گروه جدید ایجاد کنید. برای انجام این کار، روی منوی کشویی در بالا سمت راست کلیک کرده و New Group را انتخاب کنید.
  • شماره تلفن خود و شماره یکی از دوستان خود را انتخاب کنید تا بعداً حذف شوند: شما تنها مخاطب فعال در آن گروه جدید خواهید بود (واتس اپ به شما اجازه نمی دهد از ابتدا یک گروه ایجاد کنید، بنابراین اولین بار باید شخص دیگری را قبل از خود در آن قرار دهید. می تواند آنها را اخراج کند).
  • به گروه خود یک نام بدهید (برای مثال، می توانید «یادداشت های شخصی»، «تکالیف و یادداشت های من» یا هر عنوان دیگری که فکرش را بکنید قرار دهید).
  • مطمئن شوید دوستی را که قرار داده اید اخراج کرده اید تا بتوانید گروه واتس اپ خود را با خودتان بسازید.

به همین راحتی! اکنون می توانید هر چند بار که بخواهید در واتس اپ برای خود پیام ارسال کنید و سپس از طریق تلفن یا رایانه خود به آن اطلاعات دسترسی داشته باشید.

توجه: اکنون که با خود در واتس اپ مکالمه دارید، توصیه می کنیم آن را به بالای چت های خود پین کنید تا هر زمان که نیاز داشتید بتوانید سریع و آسان آن را پیدا کنید.

ارسال پیام به خود در واتس آپ

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

ارسال پیام به خود در واتس آپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image