مشاهده استوری پنهان اینستاگرام

کامپیوتر

مشاهده استوری پنهان اینستاگرام

اگر دیگر استوری‌های شخصی را در اینستاگرام نمی‌بینید و می‌خواهید بدانید که آیا آنها آن‌ها را از شما مخفی کرده‌اند، در اینجا این مقاله است که به شما نشان می‌دهیم چگونه بفهمید. همچنین توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید یک داستان را بدون دیده شدن مشاهده کنید.

چگونه بفهمیم که استوری های اینستاگرام از شما مخفی شده است؟

اکثر شبکه های اجتماعی به شما اجازه می دهند تنظیمات حریم خصوصی را تنظیم کنید که از امنیت و حریم خصوصی شما محافظت می کند. اینستاگرام مجموعه ای از تنظیمات حریم خصوصی را بر اساس ویژگی های خود ارائه می دهد. به عنوان مثال، می‌توانید حساب خود را خصوصی کنید، فقط برای دوستان قابل دسترسی باشد. اما همچنین می‌توانید داستان‌های خود را از کسانی که قبلاً شما را دنبال می‌کنند مسدود کنید. فهمیدن اینکه آیا شخصی استوری اینستاگرام خود را از شما مخفی کرده است بسیار ساده است. دو راه برای بررسی وجود دارد، از حساب شخصی خود و با ایجاد یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام.

برای بررسی استفاده از حساب فعلی خود، وارد اینستاگرام شوید. به نوار جستجو بروید و نام کاربری را که گمان می‌کنید شما را بلاک کرده است جستجو کنید. اگر نتوانید آنها را از طریق نوار جستجو پیدا کنید، به احتمال زیاد از حساب آنها مسدود شده اید. این بدان معنی است که شما نمی توانید آنها را دنبال کنید یا داستان ها و محتوای آنها را ببینید. اگر همچنان می توانید به نمایه آنها دسترسی داشته باشید اما هرگز هیچ استوری نمی بینید، این امکان وجود دارد که آنها استوری های خود را از شما پنهان کرده باشند.

در صورتی که هنوز در مورد مخفی ماندن از استوری های آنها شک دارید، می توانید یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام ایجاد کنید و فردی را که مشکوک هستید شما را بلاک کرده است جستجو کنید. اگر حساب کاربری آنها خصوصی است، باید منتظر بمانید تا شما را بپذیرند تا مطمئن شوید که آیا هنوز فعال هستند و استوری را منتشر می کنند. اگر بتوانید استوری های آنها را از اکانت جدید اینستاگرام خود مشاهده کنید، می دانید که این کاربر حساب دیگر شما را از مشاهده استوری های خود مسدود کرده است.

چگونه استوری های اینستاگرام را به صورت ناشناس مشاهده کنیم؟

اگر می‌خواهید استوری‌های دوستانتان را بدون اطلاع آن‌ها ببینید (بدون ظاهر شدن در لیست دیده‌شده‌شان)، کافی است حساب اینستاگرام خود را در حالت هواپیما از طریق گوشی خود باز کنید. به این ترتیب می توانید استوری ها را مرور کنید و اینستاگرام مشاهده نمی کند و در لیست افرادی که یک استوری را مشاهده کرده اند ظاهر نمی شوید. با این حال، حالت هواپیما ارتباط شما را با اینترنت قطع می کند، بنابراین، مگر اینکه استوری اینستاگرام مورد نظر قبلا دانلود شده باشد، ممکن است امکان مشاهده آن وجود نداشته باشد.

چگونه استوری اینستاگرام را به صورت آنلاین مشاهده کنیم؟

اگر می خواهید استوری اینستاگرام را به صورت ناشناس و آنلاین مشاهده کنید، جایگزین دیگری وجود دارد. از آنجایی که نمی‌توانید استوری‌های اینستاگرام شخصی را ببینید که حساب شما را مسدود کرده است. اگر فکر می‌کنید این کار به‌طور تصادفی انجام شده است، می‌توانید پیامی به حساب مورد نظر ارسال کنید. از طرف دیگر، می‌توانید یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید . از آن برای دنبال کردن شخصی و مشاهده نمایه او از طریق آن حساب استفاده کنید.

مشاهده استوری پنهان اینستاگرام

ترجمه شده توسط سایت دریای شرق از سایت
کپی بدون ذکر نام و لینک سایت دریای شرق ممنوع است !

مشاهده استوری پنهان اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image